O portalu

Wydawca: Adam Kubaszewski / Malbork, Polska
ISSN: 2543-7542

W sprawach wszelakich prosimy o kontakt e-mailowy: redakcja (at) arytmia.eu

Zespół:

Adam Kubaszewski

Adam Kubaszewski – Wydawca portalu arytmia.eu. Lubi marketing, media i heavy metal.

Grzegorz “DoubleFace” Ciesielski – Amerykanista z wykształcenia, cosplayer z pasji, felietonista z przypadku. Pasjonat muzyki lat 60. i 80., miłośnik piw rzemieślniczych, kucharz amator. Gardzi kawą. Jego twórcze portfolio można zobaczyć na W Cosplay.

Katarzyna Piękoś – Kiedy miała osiem lat, chciała zostać książką. Nie udało się i została anglistką z zamiłowaniem do dobrej literatury. Lubi chodzić po górach i słuchać metalu, ale nigdy jednocześnie. Miała życie, dopóki nie zaczęła uczyć się fińskiego.

Karolina Kędzierska

Karolina Kędzierska – Z zamiłowania i wykształcenia anglistka, ostatnio również początkująca rusycystka, marząca by pewnego dnia mówić jeszcze po szwedzku. Czarny i czerwony to jej ukochane kolory. W wolnym czasie czyta, ogląda, gra, gotuje i wymachuje kettle’ami. Śpioch i łasuch.

Magda Żelazowska-Sobczyk – Wielka miłośniczka kryminałów. Nie wyobraża sobie życia bez książek i herbaty, najlepiej jednocześnie. Miała plan na życie dopóki nie zaczęła pisać doktoratu. Teraz wie, że nic nie wie, dlatego czyta, żeby się dowiedzieć.

Piotr Grylak - arytmia.eu

Piotr Grylak – Rusycysta i politolog. Lubi pływać, biegać i jeździć na rowerze. Zdolny, ale leniwy.

Patryk Głażewski

Patryk Głażewski – Zafascynowany popkulturą recenzent, a także tłumacz amator. Na boku próbujący różnych projektów, które może kiedyś coś ze sobą przyniosą..

Publikowali dla nas również:

Agnieszka “Fushikoma” Czoska 


Jowita Kessler 


Joanna Roman