Najważniejsze gry lipca 2021 w Xbox Game Pass – TOP 5

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie Xbox Game Pass cieszy się naprawdę dużą popularnością. Microsoft stale uzupełnia ofertę swojej usługi o nowe gry, a lipiec nie będzie wyjątkiem. W niniejszym artykule wyselekcjonowaliśmy aż 5 najważniejszych produkcji, które pojawią się w tytułowym abonamencie jeszcze w tym miesiącu. Oj, było w czym wybierać!

Najważniejsze gry lipca 2021 w Xbox Game Pass – TOP 5

Wszyscy jesteśmy tu dla konkretów, więc szanujmy swój czas i nie przedłużajmy. Poniżej rozpoczyna się lista 5 najciekawszych premier lipca w XGP. Kolejność gier jest przypadkowa.

1. Farming Simulator 19

Farming Simulator 19 to kolejna gra z popularnej serii pozwalająca graczom wcielić się w rolę rolnika. Produkcja oferuje szereg różnorodnych aktywności typowych dla farmerów, a także rozległy i przede wszystkim ciekawy otwarty świat. To pozycja idealna dla osób, które szukają „lekkiej” gry na wieczór.

Subskrypcja Xbox Game Pass wzbogaci się o Farming Simulator 19 już 15 lipca.

2. The Medium

The Medium to świetny survival horror od polskiego studia Blobber Team. W grze wcielamy się w postać młodej kobiety imieniem Marianne, będącej tytułowym medium. Od jakiegoś czasu bohaterka doświadcza tajemniczych wizji ukazujących jej śmierć niczemu niewinnego dziecka. Jak nietrudno się domyślić, zadaniem gracza będzie rozwikłanie tego tajemniczego wydarzenia.

The Medium można znaleźć w Xbox Game Pass od dawna, ale od 15 lipca grę uruchomimy także w chmurze.

3. The Forgotten City

The Forgotten City to gra, która wywodzi się z modyfikacji do The Elder Scrolls V: Skyrim. Produkcja zabierze nas do tajemniczej podziemnej metropolii, gdzie naszym zadaniem będzie dowiedzenie się, dlaczego przybyli na miejsce badacze zamienili się w złote posągi. Trzonem rozgrywki jest tu eksploracja i podejmowanie decyzji.

The Forgotten City zawita do Xbox Game Pass 28 lipca.

4. Microsoft Flight Simulator

Jak sama nazwa wskazuje, Microsoft Flight Simulator jest symulatorem lotów samolotów cywilnych od Microsoftu. Miłośnicy lotnictwa będą mogli zasiąść za sterami wielu licencjonowanych maszyn, a także zwiedzić w zasadzie cały świat.

Podobnie jak The Medium, Microsoft Flight Simulator jest już obecny w Xbox Game Pass, ale tylko na PC. 27 lipca gra trafi do abonamentu w wersji na konsole Xbox Series X|S.

5. The Ascent

The Ascent jest grą RPG, w której akcje obserwujemy z lotu ptaka. W tej cyberpunkowej opowieści gracz wcieli się w bohatera, którego zadaniem będzie odkrycie przyczyny upadku tajemniczej megakorporacji. Wbrew pozorom nie jest to dobra wiadomość dla społeczeństwa, bo na przód wysunęło się bezprawie.

The Ascent wzbogaci ofertę Xbox Game Pass już 29 lipca.

Najważniejsze premiery gier lipca w Xbox Game Pass – podsumowanie

To już wszystko, jeśli chodzi o wybrane przez nas premiery gier lipca w XGP. Trzeba przyznać, że miesiąc zapowiada się naprawdę dobrze. Dajcie znać w komentarzach poniżej, za którymi tytułami wy czekacie najbardziej!

Redakcja
Redakcja
Ten artykuł został napisany wspólnymi siłami lub jest to artykuł gościnny.

Patronujemy

Copernicon 2022 - plakat festiwalu

REKLAMA

Zobacz też:
 


Reklama